Julesprek sin tur til Bakkemo begynner ved det nye byggefeltet på Bakkemo i Birtavarre. Turen går etter tydelig sti, og gamle skogsveier. Det er røde merker i trærne langs hele løypen, og det er merket med skilt Bakkemo ved sti-/veiskiller.
Parker bilen på høyre side av veien, rett før de første husene Bakkemo. Kryss veien og gå igjennom en åpen port, og ta til venstre langs skogsveien når du passerer en grill hytte. Etter 200 m kommer du opp til kraftledningen. Følg kraftledningen i retning ut fjorden ca 300 m til du kommer til et gjerde. Her er det skiltet til høyre inn mot Bakkemo.
Gå inn på stien til du kommer inn på en ny skogsvei som leder fram til turkassen, og kodeskiltet ved Bakkemo. Turkassen, og koden finner du ved en stor enslig furu. Dersom du ønsker å besøke Bakkemo-hytta, som er åpen, så følger du skogsveien videre ned bakken til venstre ca 200 m.
Navn | Besøk |
---|---|
Berit Lilleberg | 11 |
Tone Merethe Iversen | 1 |
Inger Vangen | 1 |
Linn Sylvi Steinnes | 1 |
Greta Larsen | 1 |
Bent G. Solvang | 1 |
Cato Larsen | 1 |
Stig Roar Hansen | 1 |
Stig Kristoffersen | 1 |
Jarle Larsen | 1 |
Dato | Antall besøk |
---|---|
02. mar | 1 |
23. feb | 2 |
30. jan | 1 |
27. jan | 1 |
25. jan | 1 |
18. jan | 2 |
12. jan | 1 |
10. jan | 1 |
07. jan | 1 |
03. jan | 1 |